wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-11-13| Geodezja

Pierwsze krajowe wdrożenie Map Intelligence w zarządzaniu kryzysowym

W Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego spółka Integeo Polska wdrożyła pierwsze w Polsce rozwiązanie Map Intelligence, którego twórcą jest australijska firma Integeo.


Pierwsze krajowe wdrożenie Map Intelligence w zarządzaniu kryzysowym

Map Intelligence (MI) łączy w sobie analizy lokalizacyjne, wspomaganie podejmowania decyzji i aplikacje Business Intelligence (BI). MI to szybka, konfigurowalna i wydajna platforma dostarczająca aplikacji analitycznych z możliwością prezentowania na mapach wyników analiz biznesowych w postaci dogodnej dla konkretnych użytkowników. Do tworzenia tych aplikacji wykorzystywane są narzędzia Business Intelligence i rozwiązania GIS.

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego zamierza wykorzystywać Map Intelligence do realizacji szerokiego wachlarza analiz przestrzennych na podstawie gromadzonych i pozyskiwanych danych opisowych.

Wartość zlecenia jest objęta tajemnicą handlową. Integeo Polska jest spółką zależą warszawskiego GeoInventu.

Źródło: GeoInvent, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
lol nie ma to jak porządny tytuł i "porządne" wdrożenie.
odpowiedz zgłoś
:) hehehe, a to się pochwalili......
odpowiedz zgłoś
ciekawe może należałoby podesłać info do siecobywatelska.pl i Pozarządowe Centrum Dostępu do Informacji Publicznej
odpowiedz zgłoś
Tajemnica handlowa??? Od kiedy to kontrakty dla administracji publicznej objęte są tajemnicą handlową?
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS