wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Bolesławiec w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-04| GIS, Mapy

Mobilny przewodnik po Świeradowie-Zdroju

Informacje o położonym w Górach Izerskich Świeradowie-Zdroju można teraz znaleźć w mobilnej aplikacji na system Android.


Mobilny przewodnik po Świeradowie-Zdroju
Aplikacja zawiera opisy i lokalizacje lokali gastronomicznych, noclegów, tras rowerowych, szlaków turystycznych, a także aktualne informacje m.in. o koncertach, imprezach sportowych i plenerowych. Każde z miejsc można zlokalizować na mapie oraz wyznaczyć trasę dojazdu za pomocą aplikacji zewnętrznych. W mobilnym przewodniku zamieszczono też krótkie opisy i mapki tras ułatwiających zwiedzanie miasta. Aplikacja działa w trybie offline. Niektóre elementy, w tym aktualizacja danych, wymagają połączenia z internetem.

Wykonawcą aplikacji jest firma Amistad z Krakowa.

Źródło: Świeradów-Zdrój


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt