wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-04| GIS, Mapy, Software

Zobacz na Wikipedii, co ciekawego jest w okolicy

Z Google Play i AppStore można pobrać nową wersję mobilnej aplikacji Wikipedia wzbogaconą o ciekawą funkcję geolokalizacyjną.


Zobacz na Wikipedii, co ciekawego jest w okolicy

Przycisk „W pobliżu” wyszukuje artykuły z Wikipedii, które odnoszą się do miejsc położonych w bezpośredniej okolicy użytkownika. Ponadto aplikacja podaje odległość oraz kierunek do opisywanych obiektów, które są aktualizowane wraz ze zmianą położenia urządzenia. Jak podpowiadają twórcy aplikacji, może to pozwolić nam lepiej poznać swoją okolicę, a także urozmaicić wycieczki turystyczne.

Narzędzie „W pobliżu” ma być dalej rozwijane. W planach jest dodanie możliwości wyszukiwania artykułów: wg kategorii, w pobliżu lokalizacji zdefiniowanej mapie oraz w pobliżu innych artykułów.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt