wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak oszukać GPS?
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-03| Geodezja, Edukacja

Szkolenia z umiejętności miękkich dla geodetów i nie tylko

Oprócz kursów o tematyce technologicznej i prawnej w ofercie szkoleń dla specjalistów z branży geodezyjno-kartograficznej pojawiły się również zajęcia dotyczące umiejętności interpersonalnych.


Szkolenia z umiejętności miękkich dla geodetów i nie tylko

Do swojego portfolio wprowadziła je Akademia Geomatyki Praktycznej – wspólne przedsięwzięcie Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Instytutu Geodezji i Kartografii. Na nowych szkoleniach uzupełniających kursanci dowiedzą się m.in., jak pracować w grupie, radzić sobie ze stresem, efektywnie planować czas, zadbać o autoprezentację czy budować długotrwałe relacje biznesowe.

Na przykład na zajęciach poświęconych prowadzeniu skutecznych mediacji uczestnik powinien dowiedzieć się, w jaki sposób efektywnie reagować w sytuacjach konfliktowych (zarówno jako pośrednik, jak i bezpośredni zaangażowany). Nauczy się także, jak rozmawiać z „trudnymi” klientami, by doprowadzać do rozwiązań satysfakcjonujących obie strony; pozna również strategie, dzięki którym zachowa większy obiektywizm i dystans w trudnych sytuacjach.

Do wyboru jest łącznie siedem tego typu kursów. Udział w każdym z nich to koszt 200 zł za 5 godzin zajęć.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
KARTACZ PANIE JAKIE RELACJE BYZNESOWE I RADZENIE ZE STRESEM CZY TAM INNE AUTOPREZENTACJE. PRZECIEZ NA TAK UBRANEGO DZENTELMENA TO NAWET ZADNA DZESIKA CZY INNA CO 8H NA NOGACH W CROCKSACH Z LIDLA MIESO WE SPOLEMIE PODAJE NIE SPOJRZY I NAWET KAMIZELKA GEOMETRA CZY INNE GOWNO NIE POMOZE. RADZENIE ZE STRESEM TO PEWNIE PO 20STYM KAZDEGO MIESIACA A JAK JESZCZE 31 DNI EHEHE. NO I ZA 200ZŁ TO 5 DNI A NIE 5 GODZIN SIĘ ROBI I TO JESZCZE KLYENT NIEZADOWOLONY BO MU KROWY MNIEJ MLEKA DAJA JAK ZES PAN CHODZIL Z TYMI KAMERAMI PRZY OBORZE. POZDRAWIAM GEO-PRZYJACIÓŁ IDĘ DALEJ BIĆ PALE POKI ZIEMIA NIE UMARZŁA

szkolenia A ja proponuję aby geodeci praktykujący którzy wykonują prawdziwie zawód geodety t.j terenowcy i kameralnicy zrobili szkolenie dla tych naukowców którzy są tylko teoretykami i wymyślają bzdurne przepisy i powiększają biurokrację i spychają geodezje na boczny tor, bo om sa właśnie potrzebne szkolenia bo oni już nie wiedzą albo jeszcze nie wiedzą co to jest prawdziwa geodezja i fachowość

Przydatne to zwłaszcza jak radzić sobie ze stresem związanym z załatwianiem spraw w ODGiKach i planować efektywnie czas, który tracimy na użeranie się z weryfikatorami naszych operatów.

EEEE myślałem, że chodzi o uprawę miękkich :) ;) Zawsze jakaś alternatywa dla ziemiomiernictwa.

akademia geomatyki praktycznej w której zajęcia prowadzone są przez wykładowców wybitnie teoretycznych. Nie, dziękuję.

Mając na uwadze... sytuację jaka zaprowadził w IGiK-u poprzedni dyrektor i jego poplecznicy zastanawiam się czy to jest bardziej śmieszne czy straszne.

a może... by się przydał kurs pozwalający szybko zmienić zawód...

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt