wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-11-03| Geodezja, Edukacja

Szkolenia z umiejętności miękkich dla geodetów i nie tylko

Oprócz kursów o tematyce technologicznej i prawnej w ofercie szkoleń dla specjalistów z branży geodezyjno-kartograficznej pojawiły się również zajęcia dotyczące umiejętności interpersonalnych.


Szkolenia z umiejętności miękkich dla geodetów i nie tylko

Do swojego portfolio wprowadziła je Akademia Geomatyki Praktycznej – wspólne przedsięwzięcie Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Instytutu Geodezji i Kartografii. Na nowych szkoleniach uzupełniających kursanci dowiedzą się m.in., jak pracować w grupie, radzić sobie ze stresem, efektywnie planować czas, zadbać o autoprezentację czy budować długotrwałe relacje biznesowe.

Na przykład na zajęciach poświęconych prowadzeniu skutecznych mediacji uczestnik powinien dowiedzieć się, w jaki sposób efektywnie reagować w sytuacjach konfliktowych (zarówno jako pośrednik, jak i bezpośredni zaangażowany). Nauczy się także, jak rozmawiać z „trudnymi” klientami, by doprowadzać do rozwiązań satysfakcjonujących obie strony; pozna również strategie, dzięki którym zachowa większy obiektywizm i dystans w trudnych sytuacjach.

Do wyboru jest łącznie siedem tego typu kursów. Udział w każdym z nich to koszt 200 zł za 5 godzin zajęć.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
KARTACZ PANIE JAKIE RELACJE BYZNESOWE I RADZENIE ZE STRESEM CZY TAM INNE AUTOPREZENTACJE. PRZECIEZ NA TAK UBRANEGO DZENTELMENA TO NAWET ZADNA DZESIKA CZY INNA CO 8H NA NOGACH W CROCKSACH Z LIDLA MIESO WE SPOLEMIE PODAJE NIE SPOJRZY I NAWET KAMIZELKA GEOMETRA CZY INNE GOWNO NIE POMOZE. RADZENIE ZE STRESEM TO PEWNIE PO 20STYM KAZDEGO MIESIACA A JAK JESZCZE 31 DNI EHEHE. NO I ZA 200ZŁ TO 5 DNI A NIE 5 GODZIN SIĘ ROBI I TO JESZCZE KLYENT NIEZADOWOLONY BO MU KROWY MNIEJ MLEKA DAJA JAK ZES PAN CHODZIL Z TYMI KAMERAMI PRZY OBORZE. POZDRAWIAM GEO-PRZYJACIÓŁ IDĘ DALEJ BIĆ PALE POKI ZIEMIA NIE UMARZŁA
 3 
odpowiedz zgłoś
szkolenia A ja proponuję aby geodeci praktykujący którzy wykonują prawdziwie zawód geodety t.j terenowcy i kameralnicy zrobili szkolenie dla tych naukowców którzy są tylko teoretykami i wymyślają bzdurne przepisy i powiększają biurokrację i spychają geodezje na boczny tor, bo om sa właśnie potrzebne szkolenia bo oni już nie wiedzą albo jeszcze nie wiedzą co to jest prawdziwa geodezja i fachowość
odpowiedz zgłoś
Przydatne to zwłaszcza jak radzić sobie ze stresem związanym z załatwianiem spraw w ODGiKach i planować efektywnie czas, który tracimy na użeranie się z weryfikatorami naszych operatów.
 1 
 10 
odpowiedz zgłoś
EEEE myślałem, że chodzi o uprawę miękkich :) ;) Zawsze jakaś alternatywa dla ziemiomiernictwa.
 6 
odpowiedz zgłoś
akademia geomatyki praktycznej w której zajęcia prowadzone są przez wykładowców wybitnie teoretycznych. Nie, dziękuję.
 8 
odpowiedz zgłoś
Mając na uwadze... sytuację jaka zaprowadził w IGiK-u poprzedni dyrektor i jego poplecznicy zastanawiam się czy to jest bardziej śmieszne czy straszne.
 2 
odpowiedz zgłoś
a może... by się przydał kurs pozwalający szybko zmienić zawód...
 11 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS