wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-11-03| GIS

Sprawdź, gdzie oddasz swój głos w Kaliszu

Kaliski Miejski System Informacji Przestrzennej zyskał nowy serwis mapowy – „Wybory samorządowe 2014”.


Sprawdź, gdzie oddasz swój głos w Kaliszu

Nowy profil mapowy zawiera następujące warstwy: okręgi wyborcze, obwody głosowania, siedziby obwodowych komisji wyborczych, granice jednostek pomocniczych (osiedli) oraz punkty adresowe. W serwisie znajdziemy również informacje, czy dany lokal wyborczy przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz czy istnieje możliwość głosowania korespondencyjnego. Ponadto przygotowano specjalną wyszukiwarkę umożliwiającą odnalezienie – po podaniu adresu budynku, w którym jest się zameldowanym – siedziby obwodowej komisji wyborczej, w której będziemy mogli oddać nasz głos.

Źródło: WGiK UM w Kaliszu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wszystkim jest to potrzebne. akurat TO jest potrzebne.
 1 
odpowiedz zgłoś
Mistrzostwo. Wydawanie publicznych pieniędzy na takie idiotyzmy sięga zenitu. Komu to jest potrzebne?
 1 
odpowiedz zgłoś
Płock lepiej w Płocku zrobili to bardziej czytelnie http://portal.gison.pl/wyborca/?guid=05e8e87f-1e12 -42ff-befb-87efbbd6da13
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS