wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-10-29| Geodezja, Przetargi

Wykonawca kolejnych usług eksperckich wybrany

Urząd m.st. Warszawy rozstrzygnął przetarg na wykonanie prac eksperckich w zakresie budowy i rozwoju infrastruktury informacji przestrzennej.


Wykonawca kolejnych usług eksperckich wybrany <br />
fot. Wikipedia/Filip Bramorski
fot. Wikipedia/Filip Bramorski
Będące przedmiotem zamówienia prace związane są w szczególności z Centralną Bazą Danych Przestrzennych (CBDP). W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta. Wartość umowy podpisanej z firmami 300 D&C z Warszawy oraz Wrocławski Instytut Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji to 539 tys. Urząd gotowy był przeznaczyć na realizację zamówienia 600 tys. zł.

Przypomnijmy, że jest to drugi rozstrzygnięty w październiku przez Urząd m.st. Warszawy przetarg na świadczenie usług eksperckich. Pierwszy dotyczył realizacji projektu budowy, wdrożenia i serwisu zintegrowanego systemu informatycznego do obsługi zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Prace za 3,926 mln zł wykona firma 300 D&C z Warszawy.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ważne ... aby trwać na stanowisku :)
 1 
odpowiedz zgłoś
@wars Ważne że interes się kręci, a my stoimy w kolejce po materiały.
odpowiedz zgłoś
? Eksperci są tylko efektów brak!
 1 
odpowiedz zgłoś
aby cos sie działo Jest news i to jest ważne. Poszło w świat. Istotne tez jest to ze wygrywa ta sama jednostka.
 1 
odpowiedz zgłoś
projekt robimy projekty. Dobrze idzie. kasa płynie i sztuczna inteligencja też wyraża cyfrowe zadowolenie.
 1 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS