wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-10-23| GIS, Mapy, Software

Mobilny globus Google'a przyspiesza

W ciągu najbliższego tygodnia w internecie udostępniona zostanie udoskonalona wersja aplikacji Google Earth dla Androidów.


Mobilny globus Google'a przyspiesza

Jak zapowiada Google, program ma wyróżniać przede wszystkim płynniejsze i bardziej realistyczne wyświetlanie danych w widoku 3D. To zasługa zupełnie nowego silnika renderowania grafiki, który nie przeszli większych zmian już od premiery programu ponad 10 lat temu.

Nowością mają być także szybsze aktualizacje map oraz łatwiejsze ładowanie plików KML (będzie można je otworzyć bezpośrednio z dysku Google Drive). Zmieniono ponadto style wyświetlania takich elementów, jak nazwy miejscowości czy etykiety dróg.

Źródło: Google LatLong, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt