wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-10-21| Geodezja, GIS

Nie tylko adresy w serwisie Wielunia

Wczoraj (20 października) uruchomiono Internetowego Managera Punktów Adresowych (iMPA) dla miasta i gminy Wieluń. Jest to już 1175 wdrożenie tego serwisu w Polsce i jednocześnie 54 w województwie łódzkim.


Nie tylko adresy w serwisie Wielunia

W wieluńskim portalu dostępne są informacje dotyczące lokalizacji zabytków, działek na sprzedaż oraz prezentacja zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji (w tym z wykorzystaniem środków unijnych). Nową funkcjonalnością jest monitoring obiektów ruchomych pozwalający na prezentację w czasie rzeczywistym położenia ich na terenie gminy.

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no comments, jaka agresja z rana, nie można komentarza napisać? Polecam spokojne wytłumaczenie, lepiej jest to odbierane.
 2 
odpowiedz zgłoś
spokojnie punktyadresowe spokojnie przecież jesteście najlepsi ? Weźcie przykład z GUGiK oni się nie denerwują. Czy producent Bentleya wpada w pnikę jak ktoś powie, że ich samochody są do niczego ? GUGiK nie panikuje to w takim razie kto produkuje Bentleya ?
odpowiedz zgłoś
@brawo bądź precyzyjny to serwis flightradar24.com, a nie fligtradar24 (jak piszesz) i nie jątrz bez sensu bo to jedynie ogólnodostępna ilustracja możliwości, myśleliśmy że wszyscy zrozumieją. Jak chcesz to wyposażymy Cię w GPS podłączymy do serwisu jego sygnał i zrobimy specjalną warstwę śledzącą Twoje przemieszczanie? Może wtedy będzie łatwiej zrozumieć!
 4 
odpowiedz zgłoś
:) "Monitoring obiektów ruchomych" widzicie jakieś dane na tej warstwie? Już myślałem ze znajdę urzędnika:)
 1 
odpowiedz zgłoś
chyba system trochę wyprzedził możliwości gmin, bo gminy dopiero uzyskują takie informacje, np. z wozów odbierających śmieci. Ale to krok w dobrą stronę. Mi osobiście bardziej podobają się inwestycje. W sam raz na wybory;)
odpowiedz zgłoś
ten monitoring to dane z fligtradar24? jaka przydatna funkcjonalność :)
 3 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS