wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-10-21| Geodezja, GIS

Nie tylko adresy w serwisie Wielunia

Wczoraj (20 października) uruchomiono Internetowego Managera Punktów Adresowych (iMPA) dla miasta i gminy Wieluń. Jest to już 1175 wdrożenie tego serwisu w Polsce i jednocześnie 54 w województwie łódzkim.


Nie tylko adresy w serwisie Wielunia

W wieluńskim portalu dostępne są informacje dotyczące lokalizacji zabytków, działek na sprzedaż oraz prezentacja zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji (w tym z wykorzystaniem środków unijnych). Nową funkcjonalnością jest monitoring obiektów ruchomych pozwalający na prezentację w czasie rzeczywistym położenia ich na terenie gminy.

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no comments, jaka agresja z rana, nie można komentarza napisać? Polecam spokojne wytłumaczenie, lepiej jest to odbierane.

spokojnie punktyadresowe spokojnie przecież jesteście najlepsi ? Weźcie przykład z GUGiK oni się nie denerwują. Czy producent Bentleya wpada w pnikę jak ktoś powie, że ich samochody są do niczego ? GUGiK nie panikuje to w takim razie kto produkuje Bentleya ?

@brawo bądź precyzyjny to serwis flightradar24.com, a nie fligtradar24 (jak piszesz) i nie jątrz bez sensu bo to jedynie ogólnodostępna ilustracja możliwości, myśleliśmy że wszyscy zrozumieją. Jak chcesz to wyposażymy Cię w GPS podłączymy do serwisu jego sygnał i zrobimy specjalną warstwę śledzącą Twoje przemieszczanie? Może wtedy będzie łatwiej zrozumieć!

:) "Monitoring obiektów ruchomych" widzicie jakieś dane na tej warstwie? Już myślałem ze znajdę urzędnika:)

chyba system trochę wyprzedził możliwości gmin, bo gminy dopiero uzyskują takie informacje, np. z wozów odbierających śmieci. Ale to krok w dobrą stronę. Mi osobiście bardziej podobają się inwestycje. W sam raz na wybory;)

ten monitoring to dane z fligtradar24? jaka przydatna funkcjonalność :)

6 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt