wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-10-21| GIS

Katowice: poszukiwany inspektor ds. SIP

Śląski Urząd Wojewódzki ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw systemów informacji przestrzennej w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.


Katowice: poszukiwany inspektor ds. SIP <br />
fot. Wikipedia/Christophorus ex Silesia
fot. Wikipedia/Christophorus ex Silesia
Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe na kierunku geografia, geologia, geoinformatyka lub geodezja i kartografia, lub wyższe i studia podyplomowe w zakresie systemów informacji geograficznej (GIS),
• poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in.: tworzenie, aktualizowanie i przetwarzanie specjalistycznych baz danych oraz warstw tematycznych geograficznego systemu informacyjnego w oprogramowaniu ArcGIS celem zapewnienia skuteczności działań podejmowanych przez jednostki systemu zarządzania kryzysowego podczas zaistnienia zdarzeń kryzysowych.

Dokumenty można składać do 31 października.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: ŚUW w Katowicach


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt