wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-10-03| Geodezja, Prawo, Instytucje, Imprezy, Kataster

PTG zaprasza na zjazd

Z okazji 5-lecia powstania Polskie Towarzystwo Geodezyjne zaprasza swoich członków i sympatyków na zjazd, który odbędzie się w dniach 24-26 października w miejscowości Księże Młyny (woj. łódzkie).


PTG zaprasza na zjazd

W programie przewidziano m.in. szkolenie oraz warsztaty z zakresu stosowania przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego, a także sympozjum na temat nowelizacji rozporządzenia ws. standardów technicznych wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych. Koszt uczestnictwa w zjeździe wynosi 320 zł i obejmuje 2 noclegi oraz pełne wyżywienie.

Szczegóły

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ale o co chodzi... czy wy, tej warszawce (nie mylić z Warszawą) to nie możecie żyć bez mącenia, kombinowania, szczucia i machlojek? Wytłumacz sens swojego pytania, do czego ono dąży, geodeto nie z gugiku? Uważasz że o nowelizacji standardów może wypowiadać się tylko ktoś wysoko postawiony, wybitny fachowiec od prawa geodezyjnego, jeden z twórców genialnej nowelizacji genialnej ustawy czy też rozporządzeń wykonawczych do niej, o jasnych i kompetentnych interpretacjach nikogo nie obowiązujących nie wspominając? Bo jeśli jesteś naprawdę ciekaw szczegółów to napisz emaila do organizatorów i wszystkiego się dowiesz.
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
Nikt nic nie wie Jedno słowo komentarza, OBŁUDA ....
odpowiedz zgłoś
Szanowny Geodeto... PTG brało czynny udział w opiniowaniu projektu rozporządzenia ws. standardów, które weszło w życie w 2011r. Jeżeli będą rozpoczęte oficjalne prace w zakresie jego nowelizacji, to z pewnością też będziemy wypowiadać się w tej sprawie. Zresztą duża część naszych postulatów nie została uwzględniona w uprzednich konsultacjach, więc z pewnością wówczas zgłoszone przez PTG propozycje nadal pozostają aktualne. Powiem może inaczej: już nas przestaje bawić pisanie kwitów, które jak można odnieść wrażenie, wrzucane są do kosza... Będą konkrety, to się będziemy nimi zajmować. Jeżeli chodzi natomiast o zespół... To może podaj nawziska jedgo członków. Bo ja żadnego zespołu, którego członków mamy rzekomo - i nieskutecznie - namawiać do uczestnictwa w planowanym spotkaniu, zupełnie nie kojarzę...
 3 
 4 
odpowiedz zgłoś
pytanie Sprawdziłem i PTG na prośbę gugik zgłosiło propozycja zmian do rozporządzenia - w skrócie brzmialo to ze nie będziecie zglaszac uwag bo nie ma do czego i ze inicjatywa jest bez sensu. A zespól to ten ktorego członków namawiacie usilnie do udzialu w evencie. Ale moze cos pomieszalem i na pewno nie mam racji i w ogole na pewno jestem z gugik i mieszam.
 4 
 2 
odpowiedz zgłoś
@Geodeta O ile się orientuję, to na chwilę obecną nie zostały rozpoczęte żadne oficjalne prace legislacyjne w zakresie nowelizacji rozporządzenia ws. standardów. W tym stanie rzeczy tudno, aby ktoś "opowiedział" o tej nowelizacji, zwłaszcza o jej planowanym kształcie czy zakresie. Celem naszego spotkania jest zebranie od naszych członków propozycji i oczekiwań, a następnie sformułowanie w tej sprawie oficjalnego stanowiska PTG. Jeżeli natomiast chodzi o "członków zespołu", którzy jakoby "odmówili udziału", to być może chodzi o naszą inicjatywę, polegającą na zwróceniu się PTG do GGK z pisemną prośbą o oddelegowanie na nasze spotkanie Przewodniczącego Zespołu GUGiK ds. nowelizacji rozporządzenia? Bo taki zespół wg naszych danych powstał w GUGiK. Na dzień dzisiejszy nie otrzymalismy jeszcze żadnej odpowiedzi. Czyżbyś Geodeto posiadał jakieś informację, że ta nasza inicjatywa bezpośredniego dialogu z przedstawicielem GUGiK będzie załatwiona odmownie? A może chodziło Ci o jakiś (jaki?) inny Zespół?
 3 
 4 
odpowiedz zgłoś
pytanie A kto opowie o nowelizacji rozporządzenia ? Przecież członkowie zespołu odmówili udziału.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS