wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-09-30| GIS, Software

Nowy CityEngine udostępniony

Firma Esri zaprezentowała wersję 2014.1 oprogramowania CityEngine wspomagającego projektowanie urbanistyczne.


Nowy CityEngine udostępniony

W nowej wersji programu m.in.:
• dodano możliwość eksportowania budynków modelowanych przy użyciu reguł CGA, jako oddzielnych obiektów do geobazy, włącznie z raportami w tabeli atrybutów (pozwoli to np. na wyeksportowanie budynków z CityEngine i przeprowadzenie analiz w oprogramowaniu ArcGIS);
• dodano nowe rozwiązania dla reguł modelowania proceduralnego (CGA);
• usprawniono możliwość przeglądania oraz edycji tabel atrybutów z importowanych geobaz;
• na stronie GitHub udostępniono CityEngine Software Developer Kit (SDK) pozwalający na dostosowanie program do swoich potrzeb;
• poprawiono błędy pojawiające się podczas generowania sieci ulicznej, budowania skryptów Pythona oraz eksportowania scen do przeglądarki.

Oprogramowanie udostępniono na portalu Customer Care. Aby pobrać, a następnie zainstalować program należy zalogować się na stronie.

Źródło: Esri Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt