wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-09-08| GIS, Mapy, Software

Jeszcze więcej możliwości z DigiTerra Explorer 7

W sierpniu udostępniona została najnowsza wersja oprogramowania DigiTerra Explorer 7.


Jeszcze więcej możliwości z DigiTerra Explorer 7

DigiTerra Explorer 7 to kompletne rozwiązanie GIS, zawierające w pakiecie zarówno aplikację mobilną służącą do zbierania danych w terenie, jak i oprogramowanie biurowe do ich przygotowania, opracowania i edycji. DigiTerra Explorer pozwala zintegrować dane pochodzące z odbiorników GPS, dalmierzy, wykrywaczy kabli oraz cyfrowych aparatów fotograficznych. Wśród dostępnego na rynku oprogramowania pomiarowego GIS DigiTerra Explorer 7 wyróżnia się szeroką gamą funkcji, największą liczbą obsługiwanych formatów danych i niezwykłą wygodą użytkowania.

Najważniejsze zmiany w najnowszej aktualizacji to przede wszystkim możliwość zapisu surowych danych do postprocessingu w odbiorniku Spectra Precision MobileMapper 20, obsługa grup warstw WMS, rozbudowa bazy układów współrzędnych, poprawa rasteryzacji przy pracy z danymi wektorowymi.

Pliki instalacyjne nowej wersji do aktualizacji i testowe wersje demo oraz pełna lista funkcji i możliwości oprogramowania DigiTerra Explorer 7 dostępne są w GEO Sklepie firmy SmallGIS.

Źródło: SmallGIS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt