wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-08-28| GIS, Firma

ISPiK: pierwsze wdrożenie Budżetu Obywatelskiego

W Kielcach uruchomiono pierwsze wdrożenie aplikacji Budżet Obywatelski opracowanej przez Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych z Gliwic.


ISPiK: pierwsze wdrożenie Budżetu Obywatelskiego

Rozwiązanie to posłuży mieszkańcom Kielc do zgłaszania przez internet pomysłów na wykorzystanie budżetu obywatelskiego na rok 2015. Propozycje można przesyłać do 5 września. Przeznaczeniem środków mogą być zadania polegające na budowie, modernizacji, przebudowie lub rozbudowie elementu infrastruktury miejskiej.

Dodajmy, że na rozwiązaniach ISPiK-u bazuje także kielecki Miejski System Informacji Przestrzennej.

Źródło: ISPiK, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Plotka. Ponoć Doradca ma się tam habilitować.

termin Do 5tego września??? Naprawdę ciężko było to zrobić wcześniej albo wydłużyć termin? Skąd mieszkańcy mają o tym wiedzieć...

pitu pitu Nie rozumiem. Po co Miastu geoportal a i tak korzystają z google. Pic na wodę fotomontaż. Szkoda pieniędzy!

A co komu Google Maps przeszkadza? Ważne, że będzie proste w obsłudze dla MIESZKAŃCA, a dane pewnie i tak trafią gdzie trzeba...

magisterka to nie jedyny "instytut" gdzie naukowca nikt z daleka nie widział:)

??? Idea jak najbardziej słuszna. Super pomysł na użycie GIS. Tylko, że słabo wygląda w formularzu mapka z Google, gdy wiadomo, że w mieście jest SIP...

do Japonii też można przesunąć ten czerwony znacznik na mapie.

no i fajnie. ale co z gisem ma wspólnego wypełnianie formularza?

Instytut zawsze się zastanawiałam czy ISPIK jest samodzielną jednostką naukową badawczą, czy jest filią przy jakimś uniwersytecie. I czy ma możliwość prowadzenia przewodów dokotorskich i habilitacji?

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt