wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-08-27| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Kto zeskanuje polskie wybrzeże

Urząd Morski w Szczecinie rozstrzygnął przetarg na skanowanie lotnicze 310 km wybrzeża. W postępowaniu złożono cztery oferty.


Kto zeskanuje polskie wybrzeże <br />
fot. NOAA
fot. NOAA

Jako że kryterium rozstrzygnięcia była cena, zamawiający za najkorzystniejszą uznał propozycję najtańszą, złożoną przez firmę OPEGIEKA Elbląg. Opiewa ona na 236 tys. zł. Pozostałe oferty przedstawili:
• MGGP Aero Tarnów – 239 tys. zł;
• konsorcjum Gispro Szczecin oraz ProGea Consulting Kraków – 257 tys. zł;
• Jaśkówka Gdańsk oraz WPG SA Warszawa – 344 tys. zł.

Naloty mają objąć dwa rejony: • brzeg Morza Bałtyckiego od granicy z Niemcami do kanału w Dźwirzynie (84 km); • brzegi (wraz z wyspami) Roztoki Odrzańskiej, Zalewu Szczecińskiego, Kanału Piastowskiego, Starej Świny, Cieśniny Dziwny i Zalewu Kamieńskiego (226 km). Dla tych obszarów należy zebrać zdjęcia lotnicze i chmurę punktów, a następnie opracować: ortofotomapę, numeryczny model terenu, numeryczny model pokrycia terenu oraz znormalizowany NMPT. Prace mają zostać wykonane do połowy listopada br.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
WOW rok w rok coraz taniej.....zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt