wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-08-25| GIS, Przetargi

Kto dostarczy tematyczne bazy danych dla świętokrzyskiego SIP-u?

236 tys. zł zapłaci Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego za dostawę tematycznych baz danych dla 13 powiatów wraz z bazą metadanych na potrzeby regionalnego systemu informacji przestrzennej.


Kto dostarczy tematyczne bazy danych dla świętokrzyskiego SIP-u?
W ramach przetargu wykonawca dostarczy:
• bazę danych inwestycji samorządowych (wojewódzkich, powiatowych i gminnych) realizowanych w latach 2007-13 z wyłączeniem inwestycji współfinansowanych z funduszy unijnych (łącznie ok. 6 tys. obiektów) – część 1;
• bazę danych inicjatyw ekologicznych (ok. 7,6 tys. obiektów) – część 2;
• bazę danych organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, organizacji non profit oraz innych organizacji i ruchów społecznych wraz z zasięgiem ich oddziaływania – część 3.

W postępowaniu wpłynęły łącznie 22 oferty. Dwie pierwsze części przetargu zrealizuje konsorcjum firm w składzie GISonLine Kraków i Hydrogeotechnika Kielce. Wartość podpisanych umów to 120 tys. zł (część 1) i 65 tys. zł (część 2). W przypadku części 3 prace wykona Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne (51 tys. zł). Urząd Marszałkowski na realizację zamówienia gotowy był przeznaczyć 512 tys. zł (280 tys. zł na część 1 oraz po 116 tys. zł na części 2 i 3).

Zamówienie jest współfinansowane ze środków EFRR w ramach RPO Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013. Oś priorytetowa 2. Wsparcie innowacyjności, budowa społeczeństwa informacyjnego oraz wzrost potencjału inwestycyjnego regionu. Działanie 2.2. Budowa infrastruktury społeczeństwa informacyjnego w ramach indywidualnego projektu „e-świętokrzyskie Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego".

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@yankee A bo takie bzdury więcej nie kosztują...

? niedługo to po 3 tysiące będą dawać

2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS