wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 2
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-08-05| Geodezja, GIS, Przetargi

Warszawa zleca prace eksperckie

Urząd m.st. Warszawy ogłosił przetarg na wykonanie prac eksperckich w zakresie budowy i rozwoju infrastruktury informacji przestrzennej.


Warszawa zleca prace eksperckie <br />
fot. Wikipedia/Filip Bramorski
fot. Wikipedia/Filip Bramorski

Będące przedmiotem zamówienia prace związane są w szczególności z Centralną Bazą Danych Przestrzennych (CBDP). Szacunkowa wartość przetargu wraz z przewidywanymi zamówieniami uzupełniającymi wynosi 732 tys. zł netto. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 10 września. Termin realizacji prac wyznaczono na 10 października 2016 r.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
No proszę ! Jak się kapuchę kosi! "732 tys. zł netto." bonusy! na centralną bazę zcentralizowanych i podpier... komuś (głupim skoczybruzdom) danych . A códowne i oczywiście apolityczne instytucje abw, cbś, itd, straż leśna, POlicja Podatkowa i KOMINIARZ nic nie widzą i nic nie słyszą, czyli CICHOSZA, jak śpiewa Turnau?

Centralne centrum Centralna Baza Danych Przestrzennych ? A to ciekawostka - w jakich to przepisach opisany ten twór? Warszawa w centrum to musi mieć centralną co by to nie było.

Ło_Matko_przenajświntszo! - niech dadzom tym ekśpertom połowe tej kasy darmo, byle NIC NIE ROBIŁY! Bo jak ekśperty napisały nowe przepisy dla geometrów, to syćko 5 razy drożej wyszło, 2 miesionce dłurzyj i do du...y !

3 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt