wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-08-05| Geodezja, GIS, Przetargi

Warszawa zleca prace eksperckie

Urząd m.st. Warszawy ogłosił przetarg na wykonanie prac eksperckich w zakresie budowy i rozwoju infrastruktury informacji przestrzennej.


Warszawa zleca prace eksperckie <br />
fot. Wikipedia/Filip Bramorski
fot. Wikipedia/Filip Bramorski

Będące przedmiotem zamówienia prace związane są w szczególności z Centralną Bazą Danych Przestrzennych (CBDP). Szacunkowa wartość przetargu wraz z przewidywanymi zamówieniami uzupełniającymi wynosi 732 tys. zł netto. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 10 września. Termin realizacji prac wyznaczono na 10 października 2016 r.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
No proszę ! Jak się kapuchę kosi! "732 tys. zł netto." bonusy! na centralną bazę zcentralizowanych i podpier... komuś (głupim skoczybruzdom) danych . A códowne i oczywiście apolityczne instytucje abw, cbś, itd, straż leśna, POlicja Podatkowa i KOMINIARZ nic nie widzą i nic nie słyszą, czyli CICHOSZA, jak śpiewa Turnau?
odpowiedz zgłoś
Centralne centrum Centralna Baza Danych Przestrzennych ? A to ciekawostka - w jakich to przepisach opisany ten twór? Warszawa w centrum to musi mieć centralną co by to nie było.
odpowiedz zgłoś
Ło_Matko_przenajświntszo! - niech dadzom tym ekśpertom połowe tej kasy darmo, byle NIC NIE ROBIŁY! Bo jak ekśperty napisały nowe przepisy dla geometrów, to syćko 5 razy drożej wyszło, 2 miesionce dłurzyj i do du...y !
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS