wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-08-01| GIS

Geologiczny GIS: podejście drugie

Urząd Marszałkowski w Łodzi ogłosił przetarg na dostawę i wdrożenie Systemu Informacji Geologicznej Województwa Łódzkiego dla Wydziału Geologii i Koncesji Geologicznych.


Geologiczny GIS: podejście drugie <br />
fot. PIG
fot. PIG
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie wraz ze wsparciem powdrożeniowym systemu geoinformatycznego – elektronicznego archiwum zeskanowanej dokumentacji wraz z lokalizacją przestrzenną obiektów geologicznych. Zamawiany system ma efektywnie zarządzać strukturą katalogową zeskanowanych dokumentów i zapewnić szybki i łatwy dostęp do posiadanej informacji, zarówno z poziomu bazy danych atrybutów obiektów, jak i poprzez wskazanie obiektów na mapie cyfrowej – w oknie przeglądarki internetowej.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 9 września. Na realizację zamówienia przewidziano 15 tygodni od daty podpisania umowy.

Przypomnijmy, że wcześniejszy przetarg (z lipca 2013 r.), którego przedmiotem była dostawa i wdrożenie Systemu Informacji Geologicznej, został unieważniony. Wartość uznanej za najkorzystniejszą oferty firmy BMT Argoss z Gdańska (317 tys. zł) przekraczała kwotę, jaką zamawiający gotowy był przeznaczyć na realizację zamówienia (232 tys. zł).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt