wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak oszukać GPS?
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-07-29| GIS, Mapy, Firma, Software

Topcon prezentuje GIS dla Androida

Aplikacja eGIS od Topcona dostępna jest już także dla telefonów i tabletów wyposażonych w system operacyjny Android.


Topcon prezentuje GIS dla Androida

Jak zaznacza producent, eGIS zaprojektowano, by umożliwić proste i szybkie zbieranie danych przestrzennych oraz zarządzanie nimi przy użyciu odbiorników satelitarnych o różnej dokładności, w tym RTK. Aplikację można użyć np. do inwentaryzacji sieci przesyłowych i dróg, zarządzania kryzysowego czy w leśnictwie.

– To kolejny sposób na rozszerzenie naszej oferty dla specjalistów od GIS-u – zaznacza Barbara McInerney, menedżer produktów GIS-owych w Topconie. – Nieważne, czy użytkownik aplikacji eGIS korzysta z kontrolera polowego czy smartfona z Androidem: gromadzenie, edycja oraz analiza danych przestrzennych w projektach GIS-owych jest wykonywana jednakowo prosto i wiarygodnie – podkreśla McInerney.

Źródło: Topcon, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. Jakiś link do aplikacji? Cena? Na google play cisza o tym programie.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt