wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-07-29| GIS, Mapy, Firma, Software

Topcon prezentuje GIS dla Androida

Aplikacja eGIS od Topcona dostępna jest już także dla telefonów i tabletów wyposażonych w system operacyjny Android.


Topcon prezentuje GIS dla Androida

Jak zaznacza producent, eGIS zaprojektowano, by umożliwić proste i szybkie zbieranie danych przestrzennych oraz zarządzanie nimi przy użyciu odbiorników satelitarnych o różnej dokładności, w tym RTK. Aplikację można użyć np. do inwentaryzacji sieci przesyłowych i dróg, zarządzania kryzysowego czy w leśnictwie.

– To kolejny sposób na rozszerzenie naszej oferty dla specjalistów od GIS-u – zaznacza Barbara McInerney, menedżer produktów GIS-owych w Topconie. – Nieważne, czy użytkownik aplikacji eGIS korzysta z kontrolera polowego czy smartfona z Androidem: gromadzenie, edycja oraz analiza danych przestrzennych w projektach GIS-owych jest wykonywana jednakowo prosto i wiarygodnie – podkreśla McInerney.

Źródło: Topcon, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. Jakiś link do aplikacji? Cena? Na google play cisza o tym programie.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt