wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-07-28| GIS, Mapy, Firma, Przetargi

"Dziesiątki" dla Geomaru

W lipcu firma Geomar ze Szczecina podpisała dwie umowy na opracowanie arkuszy mapy topograficznej 1:10 000.


"Dziesiątki" dla Geomaru <br />
Katowice w BDOT10k (fot. WODGiK w Katowicach)
Katowice w BDOT10k (fot. WODGiK w Katowicach)

W przetargu Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze na wykonanie 16 arkuszy dla woj. lubuskiego Geomar pokonał ośmiu konkurentów. Spółka zrealizuje zamówienie za 111 tys. zł, podczas gdy budżet urzędu wynosił 157 tys. zł.

Z kolei w postępowaniu ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski w Katowicach na opracowanie 48 arkuszy dla woj. śląskiego wystartowało 5 podmiotów. Zwycięska oferta Geomaru opiewała na 359 tys. zł (budżet zamawiającego: 556 tys. zł).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
siła robocza No to teraz posadzą studentów, którzy za przeproszeniem jak Murzyni będą klikać za 6 zł/godzinę albo wymyślą darmowe praktyki...żal

kary Nawet referencji z tego nie będzie.

Taka prawda Nie chodzi aby zrobić, najważniejsze, aby wygrać...

Raczej żart Cóż teraz szukają chętnych ale za te ceny i u takiego zamawiającego jak śląskie to tylko desperata albo niedojde znajda ... Tak czy inaczej sukcesem to nie bedzie. I dobrze. Trzeba myślec

Przyjeciele podzielą się z przyjaciółmi z Polski.

I kto to zrobi:)

6 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt