wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-07-28| GIS, Mapy, Firma, Przetargi

"Dziesiątki" dla Geomaru

W lipcu firma Geomar ze Szczecina podpisała dwie umowy na opracowanie arkuszy mapy topograficznej 1:10 000.


"Dziesiątki" dla Geomaru <br />
Katowice w BDOT10k (fot. WODGiK w Katowicach)
Katowice w BDOT10k (fot. WODGiK w Katowicach)

W przetargu Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze na wykonanie 16 arkuszy dla woj. lubuskiego Geomar pokonał ośmiu konkurentów. Spółka zrealizuje zamówienie za 111 tys. zł, podczas gdy budżet urzędu wynosił 157 tys. zł.

Z kolei w postępowaniu ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski w Katowicach na opracowanie 48 arkuszy dla woj. śląskiego wystartowało 5 podmiotów. Zwycięska oferta Geomaru opiewała na 359 tys. zł (budżet zamawiającego: 556 tys. zł).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
siła robocza No to teraz posadzą studentów, którzy za przeproszeniem jak Murzyni będą klikać za 6 zł/godzinę albo wymyślą darmowe praktyki...żal

kary Nawet referencji z tego nie będzie.

Taka prawda Nie chodzi aby zrobić, najważniejsze, aby wygrać...

Raczej żart Cóż teraz szukają chętnych ale za te ceny i u takiego zamawiającego jak śląskie to tylko desperata albo niedojde znajda ... Tak czy inaczej sukcesem to nie bedzie. I dobrze. Trzeba myślec

Przyjeciele podzielą się z przyjaciółmi z Polski.

I kto to zrobi:)

6 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt