wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-07-28| GIS, Mapy, Firma, Przetargi

"Dziesiątki" dla Geomaru

W lipcu firma Geomar ze Szczecina podpisała dwie umowy na opracowanie arkuszy mapy topograficznej 1:10 000.


"Dziesiątki" dla Geomaru <br />
Katowice w BDOT10k (fot. WODGiK w Katowicach)
Katowice w BDOT10k (fot. WODGiK w Katowicach)

W przetargu Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze na wykonanie 16 arkuszy dla woj. lubuskiego Geomar pokonał ośmiu konkurentów. Spółka zrealizuje zamówienie za 111 tys. zł, podczas gdy budżet urzędu wynosił 157 tys. zł.

Z kolei w postępowaniu ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski w Katowicach na opracowanie 48 arkuszy dla woj. śląskiego wystartowało 5 podmiotów. Zwycięska oferta Geomaru opiewała na 359 tys. zł (budżet zamawiającego: 556 tys. zł).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
siła robocza No to teraz posadzą studentów, którzy za przeproszeniem jak Murzyni będą klikać za 6 zł/godzinę albo wymyślą darmowe praktyki...żal
 1 
odpowiedz zgłoś
kary Nawet referencji z tego nie będzie.
odpowiedz zgłoś
Taka prawda Nie chodzi aby zrobić, najważniejsze, aby wygrać...
 2 
odpowiedz zgłoś
Raczej żart Cóż teraz szukają chętnych ale za te ceny i u takiego zamawiającego jak śląskie to tylko desperata albo niedojde znajda ... Tak czy inaczej sukcesem to nie bedzie. I dobrze. Trzeba myślec
 2 
odpowiedz zgłoś
Przyjeciele podzielą się z przyjaciółmi z Polski.
odpowiedz zgłoś
I kto to zrobi:)
 1 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS