wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-07-21| GIS

Poznaj harcerską Warszawę z nowym geoportalem

W ramach projektu „Przestrzeń bez tajemnic” Chorągiew Stołeczną ZHP uruchomiła portal mapowy harcerskawarszawa.pl. Za pośrednictwem tego serwisu, harcerze chcą się dzielić swoją wiedzą o tym, co i gdzie można zobaczyć w Warszawie i dokąd warto się wybrać.


Poznaj harcerską Warszawę z nowym geoportalem
Harcerze chcą także pokazać miejsca mniej znane, a czasem zapomniane. Portal jest otwarty. Każdy kto tutaj trafi, ma możliwość dodawania nowych, autorskich lokalizacji. Zamieszczone w serwisie interesujące miejsca mogą okazać się pomocne przy planowaniu spacerów, wycieczek i gier miejskich. Portal jest też źródłem wiedzy o tym, gdzie działają stołeczni harcerze.

Serwis prowadzony jest przez Chorągiew Stołeczną ZHP w ramach projektu „Przestrzeń bez tajemnic”, realizowanego przy wsparciu finansowym m.st. Warszawy. Partnerem projektu jest Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID-Warszawa, które wykonało geoportal.

Źródło: Chorągiew Stołeczną ZHP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt