wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-07-21| GIS

Poznaj harcerską Warszawę z nowym geoportalem

W ramach projektu „Przestrzeń bez tajemnic” Chorągiew Stołeczną ZHP uruchomiła portal mapowy harcerskawarszawa.pl. Za pośrednictwem tego serwisu, harcerze chcą się dzielić swoją wiedzą o tym, co i gdzie można zobaczyć w Warszawie i dokąd warto się wybrać.


Poznaj harcerską Warszawę z nowym geoportalem
Harcerze chcą także pokazać miejsca mniej znane, a czasem zapomniane. Portal jest otwarty. Każdy kto tutaj trafi, ma możliwość dodawania nowych, autorskich lokalizacji. Zamieszczone w serwisie interesujące miejsca mogą okazać się pomocne przy planowaniu spacerów, wycieczek i gier miejskich. Portal jest też źródłem wiedzy o tym, gdzie działają stołeczni harcerze.

Serwis prowadzony jest przez Chorągiew Stołeczną ZHP w ramach projektu „Przestrzeń bez tajemnic”, realizowanego przy wsparciu finansowym m.st. Warszawy. Partnerem projektu jest Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID-Warszawa, które wykonało geoportal.

Źródło: Chorągiew Stołeczną ZHP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt