Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-07-10| GNSS, Sprzęt, Software, Imprezy

Więcej szkoleń z ASG-EUPOS i TPI NETpro

W związku ze sporym zainteresowaniem szkoleniami dotyczącymi korzystania z sieci stacji referencyjnych ASG-EUPOS oraz TPI NETpro organizatorzy przygotowali dwa kolejne terminy kursów.


Więcej szkoleń z ASG-EUPOS i TPI NETpro

Początkowo planowano, że odbędą się one 3 września w Stalowej Woli, 4 września w Warszawie, 21 października w Gdańsku oraz 22 października w Pile. Dodatkowe terminy to 17 września we Wrocławiu i 18 września w Krakowie.

Szkolenia pt. „Prywatne i publiczne sieci stacji referencyjnych ASG-EUPOS i TPI NETpro – aktualny stan techniczny i prawny” poprowadzą specjaliści z GUGiK (w zakresie sieci ASG-EUPOS) oraz TPI (sieć TPI NETpro). Podczas kursu uczestnicy poznają zasady funkcjonowania obu sieci oraz zapoznają się z aktualnymi przepisami na temat oddawania wyników prac geodezyjnych do ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Uzupełnieniem wykładów będą zajęcia terenowe, w trakcie, których przeprowadzone będą ćwiczenia pomiarowe z użyciem nowoczesnych odbiorników GNSS wraz z przedstawieniem dobrych praktyk pozwalających m.in. ograniczać ilość błędów podczas pomiarów satelitarnych z wykorzystaniem danych redukcyjnych ze stacji referencyjnych.

Więcej informacji

Źródło: TPI


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS