Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-07-02| GNSS

Masz jeszcze szansę zostać mistrzem Galileo

O tydzień przedłużono możliwość zgłaszania projektów w Europejskim Konkursie Nawigacji Satelitarnej (ESNC). Dotyczy to również polskiej edycji.


Masz jeszcze szansę zostać mistrzem Galileo

Jak wyjaśniają tę decyzję organizatorzy, do bazy konkursu wpłynęło sporo zgłoszeń na ostatnią chwilę, stąd ostateczny termin przesyłania prac przesunięto na 7 lipca o godzinie 23:59.

Każde zgłoszenie ma zawierać opis pomysłu na nietypowe lub innowacyjne wykorzystanie nawigacji satelitarnej. Temat projektu powinien nawiązywać do jednej z ponad 30 kategorii (wśród nich jest także polska edycja). Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości miliona euro. Są to nie tylko nagrody pieniężne, ale także wsparcie ekspertów w realizacji swojego pomysłu.

Szczegóły

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS