Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-06-28| GNSS, Mapy, Software

Nowe mapy mazurskich jezior na komórkę

W sklepie App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji NaviApp Mazury umożliwiającej nawigację po Krainie Wielkich Jezior.


Nowe mapy mazurskich jezior na komórkę

NaviApp Mazury zadebiutowała w ubiegłym roku jako pierwsza na polskim rynku aplikacja, która pozwala na bezpieczną żegugę po Krainie Wielkich Jezior. Teraz przygotowana została nowa wersja, którą wyróżniają przede wszystkim nowe mapy opracowane wspólnie z firmą Imagis. Zawierają one m.in. głębokości (izobaty) oraz znaki kardynalne. Dodatkowo ulepszony system wytyczania punktów i nawigowania po trasie pozwala na szybkie i bezpieczne dotarcie do celu. To, co spodoba się wielu żeglarzom, to możliwość dostępu do wszystkich map w trybie off-line. Pozwala to na korzystanie z nich nawet, gdy nie mamy zasięgu w smartfonie.

Dla zagorzałych entuzjastów żeglugi została przygotowana wersja premium, której zakupienie pozwala na uzyskanie większej ilości danych statystycznych. Natomiast pakiet pogodowy oferuje najświeższe informacje odnośnie prognoz, które są niezbędne, by precyzyjnie przewidzieć warunki atmosferyczne.

Źródło: Winnico Games


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS