Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-06-26| GNSS

Nowa nawigacja Garmina na urządzenia mobilne

Firma Garmin International zaprezentowała víago – aplikację nawigacyjną na urządzenia iPhone i z systemem Android. Zdaniem producenta oferuje ona funkcje niedostępne w bezpłatnych aplikacjach, które ułatwiają orientację w terenie nawet w najbardziej wymagających warunkach.


Nowa nawigacja Garmina na urządzenia mobilne
Aplikacja korzysta z map typu „off-board” obejmujących wiele regionów świata. Oprócz danych mapowych kierowcy zyskują dostęp do przydatnych informacji, takich jak aktualna pogoda, ograniczenia prędkości czy natężenie ruchu ulicznego. Víago wyposażono również w asystenta wyboru pasa ruchu oraz realistyczny widok skrzyżowań. Użytkownicy mogą ponadto skorzystać z dodatkowych funkcji premium. Są to m.in. mapy które nie wymagają transmisji danych by korzystać z nawigacji (Maps to Go), informacje o ruchu otrzymywane w czasie rzeczywistym wraz z opcją automatycznej zmiany trasy, nawigacja miejska uwzględniająca transport publiczny oraz widok terenu w 3D.

Víago to pierwsza aplikacja nawigacyjna na smartfon, która obsługuje funkcję Garmin Real Directions, umożliwiającą wskazywanie drogi z wykorzystaniem charakterystycznych punktów orientacyjnych, np. budynków, znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej.

Garmin víago jest już dostępny na Google Play i w App Store w promocyjnej cenie 0,99 dol. (cena poza promocją: 1,99 dol.) do 7 lipca br. Cena pakietów premium waha się od 4,99 dol. do 19,99 dol. Maps to Go i usługa Traffic Live są o 50% tańsze w okresie promocyjnym.

Źródło: Garmin


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS