wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-03-07| GIS, Sprzęt, Firma, Ludzie, Imprezy

Nagroda iF dla Oce TDS700


Wprowadzony niedawno na rynek system Oce TDS700 zdobył prestiżową nagrodę International Forum Design (iF) 2007 za najlepszy design produktu. Już wcześniej jury konkursu dwukrotnie doceniło nowości Oce zastosowane w tym systemie.

System Oce TDS700 został stworzony z myślą o zastosowaniach w różnych środowiskach technicznych – od biur konstrukcyjno-projektowych aż po centralne działy reprograficzne. TDS700 jest wszechstronną wielkoformatową drukarką do zastosowań technicznych. Jury konkursu iF doceniło szybkość urządzenia i jego przyjazność dla użytkownika.
Oce TDS700 posiada dwa elementy (dostępne już wcześniej) nagrodzone wcześniej przez jury konkursu iF. Pierwsza z nich to elastyczny, kolorowy, skaner zastosowany w systemie, który zdobył nagrodę iF za najlepszy design produktu w 2006 roku. Umożliwia on skanowanie z rozdzielczością 600 dpi i pozwala umieścić właściwy podajnik na dogodnej dla użytkownika wysokości. Również panel operacyjny może być przystosowywany dla różnych użytkowników, w tym także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Drugą innowacją jest zastosowany w urządzeniu interfejs użytkownika – Oce Ocean, który zdobył również w ubiegłym roku nagrodę iF.
International Forum Design (iF) od 1954 przyznaje nagrodę za najlepszy design. Obecnie jest ona postrzegana jako jedno z najważniejszych na świecie wyróżnień przyznawanych w tej dziedzinie. W tym roku do konkursu iF na najlepszy design produktu w 12 kategoriach zgłoszono 2293 produkty z 35 krajów.

Źródło: Oce Poland Ltd. Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS