Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-04-29| GNSS, Firma

TomTom nagrodzony za rozwiązanie dla kierowców

Nawigacja samochodowa TomTom GO 5000 otrzymała nagrodę „Lokalizator roku” w kategorii „Urządzenie nawigacyjne roku”. Nagroda została przyznana podczas Konferencji Navigations Trends for Drivers przez portal Lokalizacja.info oraz tygodnik Auto Świat.


TomTom nagrodzony za rozwiązanie dla kierowców
– Ciągły rozwój branży nawigacyjnej stawia przed nami kolejne wyzwania, którym staramy się sprostać. Nagroda dla nawigacji TomTom GO 5000 daje nam motywację do dalszego rozwoju oraz satysfakcję z dostarczania rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnego, bardzo wymagającego klienta – powiedziała Sylwia Kulesza, marketing manager firmy TomTom na region CEE.

Jak zapewnia firma TomTom, nawigacja GO 5000 zapewnia kierowcom pełną kontrolę nad podróżą. Kluczowymi cechami urządzenia są: dożywotnia bezpłatna aktualizacja map, dożywotni dostęp do informacji o ruchu drogowym (usługa TomTom Traffic) i interaktywne mapy.

„Lokalizatory” przyznawane są w dziewięciu kategoriach firmom, które wyróżniają się na rynku usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych.

Źródło: TomTom


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS