Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-02-27| GIS, Firma, Software

Zapowiedź webinarium nt. ArcGIS w biznesie

Firma Esri Polska zaprasza na bezpłatne seminarium internetowe pod hasłem „Analizy biznesowe w ArcGIS Online”, które odbędzie się 25 marca br.


Zapowiedź webinarium nt. ArcGIS w biznesie
Webinarium adresowane jest do osób, które są zainteresowane wykorzystaniem narzędzi analitycznych dostępnych w ArcGIS Online do zwiększenia efektywności prowadzonego biznesu poprzez: zredukowanie kosztów operacyjnych, optymalizację sieci placówek oraz analizę konkurencji.

W trakcie seminarium omówione zostaną następujące zagadnienia:
• przygotowanie i publikacja danych w ArcGIS Online,
• integracja ArcGIS Online z pakietem MS Office,
• tworzenie zapytań przestrzennych i atrybutowych,
• wykonywanie analiz bliskości oraz statystycznych,
• udostępnianie i prezentacja wyników.

Webinarium rozpocznie się o godzinie 10:00, potrwa 60 minut i prowadzone będzie w języku polskim. Od uczestników nie jest wymagana wiedza na temat GIS.

Rejestracja

Źródło: Esri Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS