Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-02-15| Geodezja, Imprezy

Konferencja pod hasłem „Monitorowanie zagrożeń obiektów inżynierskich” już w marcuW Warszawie i Białobrzegach w dniach 30-31 marca odbędzie się VIII Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu „Aktualne problemy w geodezji inżynieryjnej. Jej tegorocznym hasłem jest „Monitorowanie zagrożeń obiektów inżynierskich”.

Ponieważ koferencja już spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem środowiska w kraju i za granicą (w przewidzianym terminie zgłoszono aż 70 referatów), organizatorzy postanowili rozszerzyć sesję posterową, aby dać możliwość prezentacji swoich prac wszystkim autorom.
Oprócz sesji referatowych i sesji posterowej przewidziano pokaz nowoczesnych instrumentów i technologii stosowanych w pracach z zakresu geodezji inżynieryjnej, a także forum dyskusyjne. Obecnie przedstawiono dwie propozycje tematyki dyskusji:

standardy w geodezji inżynieryjnej (standardy krajowe i zagraniczne), geodezyjne pomiary inżynieryjne w świetle przepisów prawnych (Pgik, Pb, sytuacja w krajach UE)

Można jeszcze zaproponować inny zakres dyskucji, który może zostać uwzględniony w programie. Termin zgłaszania uczestnictwa w konferencji mija 1 marca (biuro@sgp.geodezja.org.pl).

Źródło: PAN, SGP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS