Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-02-14| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Edukacja, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Zapowiedź XX Jesiennej Szkoły Geodezji


W tym roku już po raz dwudziesty zorganizowana zostanie Jesienna Szkoła Geodezji (16-18 września). Tegoroczne hasło konferencji to „Współczesne metody pozyskiwania i modelowania geodanych”.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Zakład Geodezji i Geoinformatyki Politechniki Wrocławskiej oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich Zarząd Oddziału we Wrocławiu. Tematyka imprezy obejmuje m.in.: geodezyjne, satelitarne, fotogrametryczne i teledetekcyjne metody pozyskiwania danych; efektywne metody przetwarzania i opracowywania danych; różne metody modelowania; zagadnienia aplikacyjne i inżynierskie; kataster i gospodarkę nieruchomościami w systemach geoinformacyjnych.
Na konferencję przygotowany zostanie zeszyt z roz¬szerzonymi streszczeniami referatów oraz płyta CD z ich pełną treścią i w formie nadesłanej przez autorów. Zgłoszone prace zostaną skierowane do recenzji i po ostatecznej kwalifikacji opublikowane w Acta Scientiarum Polonorum seria Geodesia et Descriptio Terrarum.
Szczegółowe informacje o Jesiennej Szkole Geodezji znaleźć można na jej stronie internetowej.

Źródło: JSG


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS