Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-01-13| GIS, Firma, Przetargi, Edukacja, Software

6,8 mln zł na szkolenia z adresów oraz Modułu SDI

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał umowę na przeprowadzenie szkoleń z aplikacji do prowadzenia ewidencji miejscowości, ulic i adresów (EMUiA) oraz Modułu SDI.


6,8 mln zł na szkolenia z adresów oraz Modułu SDI  <br />
fot. z materiałów GUGiK
fot. z materiałów GUGiK

Kurs z aplikacji EMUiA przeznaczony dla pracowników urzędów gmin za 4,555 mln zł przeprowadzi Instytut Badań i Innowacyjnych Technologii z Poznania wspólnie z Olsztyńską Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania.

Ta sama firma złożyła najkorzystniejszą ofertę również w części drugiej, której przedmiotem były szkolenia z Modułu SDI. Jednak w związku z tym, że nie zgodziła się ona na przedłużenie terminu związania ofertą, GUGiK ostatecznie podpisał umowę z Instytutem Badawczo-Szkoleniowym z Olsztyna (wartość: 2,299 mln zł).

Dodajmy, że Urząd gotowy był przeznaczyć na obie części do 10,5 mln zł. Zgodnie ze specyfikacją przetargu szkolenia mają być przeprowadzone do połowy przyszłego roku.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS