Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-01-10| Sprzęt

Bądź aktywny z Garmin vívofit

Firma Garmin zaprezentował swój najnowszy produkt – vívofit – lekką opaskę fitness, która m.in. śledzi postępy w treningu oraz rejestruje statystyki dotyczące przebytego dystansu oraz spalonych w ciągu dnia kalorii.


Bądź aktywny z Garmin vívofit
Opaska vívofit została wyposażona w specjalny wskaźnik aktywności w postaci czerwonego paska pojawiającego się na wyświetlaczu po każdej biernie spędzonej godzinie. Nowe urządzenie firmy Garmin jest wodoodporne (do 50 m) i kompatybilne z czujnikiem tętna ANT+, który pozwala na uzyskanie bardziej dokładnych danych o spalonych podczas treningu kaloriach. Po uruchomieniu trybu snu vívofit może także monitorować jakość wypoczynku.

Bateria umożliwia nieprzerwane korzystanie z opaski przez ponad rok bez konieczności wymiany. Użytkownik vívofit może również bezprzewodowo zsynchronizować opaskę z Garmin Connect, otwartym serwisem społecznościowym, gdzie aktywni z całego świata mogą w wygodny sposób monitorować swoje postępy.

Urządzenia vívofit pojawią się w sprzedaży w I kwartale 2014 r. w planowanej cenie detalicznej 119 euro i 149 euro (opaska w zestawie z czujnikiem tętna).

Źródło: Garmin


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS