Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-01-07| Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Wkrótce o skaningu laserowym na konferencji w Niemczech

Prezentacja nowych możliwości zastosowań i trendów technologicznych związanych z dokumentacją 3D jest tematem konferencji „3D Documentation User Meeting”, która odbędzie się 3 i 4 kwietnia br. w Klasztorze Andechs (Bawaria, Niemcy).


Wkrótce o skaningu laserowym na konferencji w Niemczech
„Faro 3D Documentation User Meeting” jest miejscem spotkań użytkowników i entuzjastów skanowania laserowego 3D. W trakcie tegorocznej imprezy uczestnicy poznają aktualne dokonania i nowości związane ze skanerami laserowymi oraz porady na temat codziennej pracy z takimi urządzeniami. Przez dwa dni referenci z różnych branż będą prezentowali projekty związane z dokumentacją 3D z zakresu architektury, inżynierii, ochrony zabytków, techniki górniczej i tunelowej oraz leśnictwa i rolnictwa. Ponadto, jak zapewnia organizator, w trakcie konferencji pozostanie wystarczająco dużo czasu na rozmowy z prelegentami oraz innymi uczestnikami.

Organizatorem imprezy jest firma Faro. Koszt uczestnictwa w spotkaniu w przypadku zgłoszeń do 31 stycznia br. wynosi 249 euro, po tym terminie – 349 euro. Liczba uczestników jest ograniczona.

Zgłoszenia i więcej informacji

Źródło: Faro Europe


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS