wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-12-20| Sprzęt

Drukowanie w chmurze z nowymi urządzeniami Canona

Firma Canon Europe rozszerzyła portfolio urządzeń wielkoformatowych, prezentując dwie nowe drukarki Océ PlotWave 340 oraz Océ PlotWave 360 przeznaczone do niskonakładowego drukowania, kopiowania oraz skanowania dokumentów technicznych.


Drukowanie w chmurze z nowymi urządzeniami Canona
Urządzenia mają ułatwić użytkownikom pracę nad poszczególnymi częściami projektów technicznych za pośrednictwem serwisów internetowych lub usług w chmurze. Dostęp do plików znajdujących są w chmurze lub pamięci USB można uzyskać bezpośrednio z drukarki. Ponadto za pomocą urządzeń pracujących w chmurze lub podłączonych do internetu możliwe jest zdalne drukowanie i skanowanie. PlotWave 340 i PlotWave 360 posiadają nowy dotykowy panel Océ ClearConnect, który umożliwia otwarcie dokumentu, jego powiększenie, pomniejszenie oraz nawigację po określonych obszarach w celu sprawdzenia istotnych szczegółów.

Oba urządzenia, dzięki technologii Océ Radiant Fusing, są w stanie wydrukować do sześciu dokumentów w formacie A1 w ciągu zaledwie minuty. Produkty firmy Canon oferują rozdzielczość druku 600 x 1200 dpi oraz umożliwiają realizację kilku czynności jednocześnie, co pozwala na drukowanie i kopiowanie lub skanowanie w tym samym czasie.

Źródło: Canon


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS