wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-11-25| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi

Kto wykona lubelską IIP?

Województwo lubelskie podpisało umowę na wykonanie pilotażu i wdrożenia Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej.


Kto wykona lubelską IIP? <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

W postępowaniu wpłynęło pięć ofert. Bazując na kryteriach: ceny (50% punktacji) oraz terminu realizacji i okresu gwarancji (po 25%), za najkorzystniejszą zamawiający uznał propozycję firmy CA Consulting SA z Warszawy o wartości 6,487 mln zł (100 pkt). Urząd Marszałkowski w Lublinie gotowy był zaś wyłożyć na te prace o 1,7 mln zł więcej. Pozostałe propozycje złożyły firmy:
• Intergraph Polska (91,1 pkt);
• OPEGIEKA Elbląg, Monilit IT Gdynia (88,6 pkt);
• Qumak SA Warszawa, SmallGIS Kraków (86,5 pkt);
• Pentacomp SI Warszawa, Esri Polska Warszawa, GeoTechnologies Wrocław (79,8 pkt).

Zamówienie obejmuje m.in.: opracowanie suplementu i zmian do Projektu Organizacyjno-Technicznego w ramach wcześniejszych prac związanych z RIIP, dostawę sprzętu komputerowego, oprogramowania systemowego, bazodanowego, narzędziowego i aplikacyjnego, a także konwersję, migrację i instalację w systemie danych i metadanych oraz przeprowadzenie szkoleń.

W pierwszej kolejności zamawiany system zostanie wdrożony w wybranych jednostkach Urzędu Marszałkowskiego. Po pozytywnym zakończeniu pilotażu analogiczne prace zostaną przeprowadzone w pozostałych jednostkach organizacyjnych. Prace należy wykonać w ciągu roku.

Projekt jest współfinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Przypomnijmy, że w październiku 2012 roku Urząd Marszałkowski udzielił zamówienia na opracowanie projektu RIIP, modernizację infrastruktury technicznej Biura Geodezji oraz modernizację i informatyzację tamtejszego WODGiK-u. Prace te za 7,9 mln zł realizują firmy Comarch SA oraz SmallGIS z Krakowa.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
sukces Postanowiono powtórzyć sukces .... :). kolejny duzy krok wstecz ....
odpowiedz zgłoś
Super kontrakt Wykonanie tańsze od projektu. Ale jak widzę wykonawca musi poprawić projekt:-) Samo życie
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS