Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-02-05| GIS, Firma, Software, Instytucje

Prywatyzacja chińskiego dostawcy rozwiązań GIS


Irish Mag Inc., chiński państwowy dostawca systemów GIS, poinformował o sprzedaży za 7,48 mln dolarów 3,9 mln akcji funduszowi inwestycyjnemu Pinancle Fund. W następnym etapie prywatnemu inwestorowi zostanie sprzedana kolejna transza 3,9 mln akcji, a ich nabywcą będzie Pinnacle China Fund.

Irish Mag Inc. (nowa nazwa: China Public Security Technology Inc.) jest dostawcą rozwiązań i usług GIS związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa, przeznaczonych głównie dla policji oraz agencji i instytucji rządowych. Środki pozyskane ze sprzedaży 19,96% akcji wykorzystane zostaną do rozszerzenia oferty oprogramowania, rozwinięcia sieci sprzedaży oraz na badania i rozwój systemów GIS. Do połowy 2007 r. Irish Mag Inc. planuje zakończenie trzech rządowych kontraktów wartości 10 mln dolarów.

AB


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS