wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-11-05| GIS, Mapy, Instytucje

Pasłęk ma SIP

Burmistrz Pasłęka (woj. warmińsko-mazurskie) poinformował o uruchomieniu gminnego systemu informacji przestrzennej.


Pasłęk ma SIP
Portalu mapowy dla miasta i gminy Pasłęk oferuje wizualizację wszystkich obowiązujących na terenie gminy miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz dokumentu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Geoportal zapewnia również dostęp m.in. do: tekstów planów i studium, informacji o numerach i powierzchni działek ewidencyjnych oraz bazy danych punktów adresowych. Jako dane podkładowe służą mapy topograficzne i ewidencyjne.

System został opracowany na zlecenie pasłęckiego samorządu przez firmę Geo-System z Warszawy.

Źródło: Urząd Miejski w Pasłęku


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Pasłęk kontra Boguchwala Do przerwy 1:0zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt