wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Akademia INSPIRE w Norwegii
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-11-05| Mapy, Imprezy

Zaproszenie na seminaria kartograficzne na UW

Zakład Kartografii Uniwersytetu Warszawskiego w semestrze zimowym nowego roku akademickiego organizuje kolejną edycję seminariów kartograficznych, na które wstęp jest wolny.


Zaproszenie na seminaria kartograficzne na UW  <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Planowana tematyka spotkań:
18 listopada 2013 r. – XXVI Międzynarodowa Konferencja Kartograficzna w Dreźnie (dr hab. Marek Baranowski, dr Agata Ciołkosz-Styk, dr Dariusz Dukaczewski)
9 grudnia 2013 r. – Wojskowe geoprzestrzenne bazy danych topograficznych o zasięgu globalnym (płk Jerzy Pietruszka)
13 stycznia 2014 r. – Getto warszawskie – od źródeł kartograficznych do map historycznych. Rozważanie wokół map do książki „Getto warszawskie. Przewodnik po nieistniejącym mieście” (mgr Paweł E. Weszpiński)

Seminaria będą odbywały się w godz. 10.00-12.00 w gmachu Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW w sali 20b przy ul. Krakowskie Przedmieście 30.

Źródło: ZK UW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt