wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-11-05| GIS, Mapy, Instytucje

Boguchwalski SIP uruchomiony

Urząd Miejski w Boguchwale poinformował o zakończeniu prac związanych z budową gminnego systemu informacji przestrzennej.


Boguchwalski SIP uruchomiony
Serwis pozwala uzyskać wiele informacji dotyczących nieruchomości położonych w gminie Boguchwała. Mieszkańcy – bez konieczności odwiedzania urzędu – mogą dowiedzieć się, dla jakich obszarów zostały uchwalone miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego oraz jakie jest przeznaczenie nieruchomości objętych planami. Ponadto w zasobie aplikacji znajdują się informacje o wydanych decyzjach o ustaleniu warunków zabudowy oraz lokalizacji inwestycji celu publicznego.

Serwis został opracowany w ramach projektu pod hasłem: „System informacji przestrzennej Gminy Boguchwała – kolejny krok w kierunku społeczeństwa informacyjnego”, który otrzymał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013. Głównym założeniem projektu było upowszechnienie dostępu do usług teleinformatycznych mieszkańcom gminy.

Serwis powstał z wykorzystaniem systemu iMapCity firmy GISPartner.

Źródło: Urząd Miejski w Boguchwale


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
windows phone czy ktoś może mi wskazać, czy jest wersja mobilna na windows phone? Pozdrawiam

a ja nie mam błędu! otworzyłem portal w zakładce jakieś pół godziny temu, teraz patrzę i "Ładowanie aplikacji..." i kręci, i kręci... ale nie tracę nadziei ;)

504 Gateway Time-out, News opublikowany, sukces zaliczony. To że serwis nie działa to tylko mały drobiazg. Kto by się tym przejmował.

Ajmap w wersji która ma już prawie rok. FeatureTemplate.js się nie pobiera i się wszystko ładnie sypie. Ale co tam ważne że w "chmurze"

potwierdzam u mnie też 504 Gateway Time-out, nginx/1.0.15

Problem Tyle tylko ze przez 40 minut jeszcze mi nic nie wystartowało. Chyba jest jeszcze jakis maly problem.

Boguchwalski SIP uruchomiony 504 Gateway Time-out nginx/1.0.15

7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS