wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-11-04| Mapy

Mapy Microsoftu bardziej polskie

Mapy Bing trafiły do Polski – poinformował dziś właściciel tego serwisu, firma Microsoft.


Mapy Microsoftu bardziej polskie

Oczywiście, już wcześniej był on dostępny dla polskich internautów, ale w angielskiej wersji językowej. Teraz na polski przetłumaczono nie tylko interfejs użytkownika, ale także nazwy geograficzne – w Polsce i za granicą.

Nie zmieniły się za to możliwości serwisu. Jak przypomina Microsoft, pozwala on wyszukiwać punkty użyteczności publicznej, wyznaczać trasy przejazdu/przejścia, przeglądać informacje o natężeniu ruchu drogowego itp. Za polską wersją językową nie poszło także udostępnienie lepszych danych dla naszego kraju. Wciąż próżno u nas szukać ukośnych obrazów miast oraz wysokorozdzielczych zdjęć lotniczych. Dane te przygotowano jedynie dla Europy Zachodniej i USA.

Dodajmy, że dotychczas serwis kartograficzny Microsoftu miał w Polsce niewielką popularność. Od wielu miesięcy nie był nawet uwzględniany w rankingu krajowych portali mapowych Megapanel.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt