wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-10-31| GIS, Mapy, Instytucje

Geoportal monitoringu środowiska już działa

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie uruchomił geoportal, którego celem jest udostępnianie i wizualizacja danych gromadzonych w ramach monitoringu środowiska.


Geoportal monitoringu środowiska już działa
Prezentowane w postaci map tematycznych informacje dotyczą m.in. skażenia wód i powietrza. Jak zapewnia inspektorat, geoportal będzie w dalszym ciągu udoskonalany – pojawią się kolejne warstwy, a zawarte w nich informacje będą stale aktualizowane.

Serwis zaistniał dzięki środkom finansowym pozyskanym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Wdrożeniem, hostingiem i opieką techniczną nad geoportalem utworzonym w technologii firmy Esri zajęła się spółka GIS-Expert z Lublina.

Źródło: WIOŚ, Esri


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wszystkie tzn które?:)

Na jedno kopyto jak wszystkie "geoportale" GIS-Experta.

Ciekawy Ciekawy portal z przyjaznym interface-m

ex-per-t nazwa zobowiązuje do tworzenia narzędzi szytych na miarę ... porttela

ja też też się cieszę, pojawiają się kolejne dane w przystępnej formie.

powoli jednak danych przybywa.. Za kilka lat może faktycznie da się zrobić jakąś analizę i wyciągnąć z niej jakieś wnioski. Ja się tam ciesze.

To jest GIS 3.0 poziomem nie odbiega od słynnej piosenki: "Lubelski full" z 1994

portal we flashu w 2013 roku... serio?

8 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt