wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-10-16| GIS, Mapy, Instytucje

Krzywiń udostępnił SIP

Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu upublicznił portal z interaktywną mapą gminy.


Krzywiń udostępnił SIP

System eGmina, w którym pracuje portal, wyposażony jest specjalistyczne moduły mające ułatwiać urzędowi realizację szerokiej gamy zadań samorządowych. Geoportal zawiera m.in. informacje na temat punktów adresowych i ulic oraz mapę ewidencyjną.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@obiektywnie hmm, a czy nowe warstwy geoportalu2 nie używają WMTS ? Konfiguracja, konfiguracją ważne żeby działało. Jak nie działa to zazwyczaj usługa z geoportalu2. BTW, nie wiem czy wiesz, ale geoportal właśnie po to powstał aby być warstwą referencyjną.
 1 
odpowiedz zgłoś
sip Jak zwał, tak zwał. No i po to są WMS-y, żeby z nich korzystać. A najważniejsze, że działa - nie wszystkim udaje się taka sztuka ;)
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
sip technologia najbardziej popularna w kraju w zakresie punktów adresowych - tylko i wyłącznie - cała reszta to sprawna konfiguracja istniejących w sieci adresów wms - oraz kilku warstw tematycznych w shp - sip/sit to wielkie słowo :-) - a teraz czekam aż dostanę po głowie od obrońców Pana Waldka :-)
 1 
odpowiedz zgłoś
mnie przekonali dopiero jak wynegocjowaliśmy dwa mercedesy dla gminy (jeden dla żony).
 3 
odpowiedz zgłoś
dd technologia jest ta sama co wszczedzie, tylko marketing jest lepszy.
odpowiedz zgłoś
Do pytającego a ja słyszałem, że jeszcze dopłacają po 1000zł miesięcznie aby tylko brać.
 1 
odpowiedz zgłoś
drogo? Czy to wdrożenie kosztowało 1 PLN netto (podobnie jak w setkach innych)? Może stąd popularność?
odpowiedz zgłoś
sip Jeśli nawet można doszukać sie wad to jest to rozwiazanie warte wydanych pieniędzy. Jeśli dodać do tego liczbę instalacji to chyba jest to najbardziej popularna technologia w kraju.
 2 
odpowiedz zgłoś
8 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS