wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-10-14| Mapy

Z Googlem trafisz w niejedno miejsce

Po trzech miesiącach testowania przez internautów nowej wersji serwisu mapowego Google’a, korporacja ta dodała do niego kilka nowych narzędzi.


Z Googlem trafisz w niejedno miejsce

Od teraz użytkownicy Google Maps mogą wyszukiwać trasy przejazdu do wielu celów. Wystarczy zdefiniować punkt startowy, a następnie w dowolnej kolejności wpisywać kolejne punkty. Jak tłumaczy Google, narzędzie to może się okazać przydatne na przykład podczas intensywnego zwiedzania miasta.

Druga nowość to wyświetlanie na mapach informacji o rezerwacjach lotu, hotelu czy restauracji, które dany użytkownik wcześniej wprowadził do swojego planu dnia za pomocą konta Google. Informacje te mają być dostępne zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej serwisu. Korporacja zaznacza, że będą one dostępne tylko dla użytkownika, który wprowadził te dane.

Internauci zyskają także dostęp do danych o planie imprez w danej lokalizacji. Na przykład po wpisaniu „Radio City Music Hall” czy „O2 Arena” w bocznym panelu będzie można przejrzeć, jakie koncerty czy wydarzenia sportowe mają się odbyć na tych arenach w najbliższym czasie.

Wyżej wymienione funkcje na razie dostępne są wyłącznie dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Google LatLong, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
tylko dla USA kiepska informacja. można było pierwszym akapicie napisać: nie dotyczy użytkowników z Polscezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt