wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-10-11| Mapy, Firma

Navigo dostanie dotację z Innowacyjnej Gospodarki

Projekt Navigo z zakresu rozwiązań Business to Business (B2B) został zatwierdzony do dofinansowania ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – informuje w komunikacie Grupa MIT SA (dawniej PPWK SA im. E. Romera), do której należy ta warszawska spółka.


Navigo dostanie dotację z Innowacyjnej Gospodarki

Na przedsięwzięcie o nazwie „Automatyzacja procesów biznesowych Navigo i Partnerów w oparciu o innowacyjne rozwiązanie informatyczne systemu B2B” Navigo otrzyma ponad 363 tys. zł, czyli 70% wartości prac. Do momentu podpisania umowy spółka nie chce jednak zdradzać, na czym konkretnie będzie polegać ten projekt.

To już kolejne przedsięwzięcie tej firmy realizowany ze środków PO IG. Łączna wartość projektów Navigo wspartych z tego źródła wynosi blisko 30 mln zł.

Navigo jest dostawcą specjalistycznego oprogramowania i danych przestrzennych, głównie dla potrzeb mobilnych rozwiązań lokalizacyjnych i nawigacyjnych. Posiadane bazy danych w technologii GIS wykorzystywane są m. in. w systemach paszportyzacji sieci, drogownictwa, geomarketingu, monitoringu pojazdów, systemach lokalizacyjnych, centrach powiadamiania ratunkowego oraz jako podstawa znanych internetowych serwisów map (np. Google Maps, Panorama Firm). Firma jest też dostawcą danych cyfrowych oraz rozwiązań mapowych dla rynku nawigacji GPS, w tym dla spółki Lark Europe z Grupy MIT oraz oferuje własne rozwiązania mapowo-geolokalizacyjne kierowane dla segmentu B2B oraz B2C.

Źródło: MIT SA, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ta A najlepsze że od roku na ich stronie niemożna zgłosić - błędów, braków w mapie bo się dostaje komunikat "504 Gateway Time-out The server didn't respond in time." A zgłaszanie im tego na maila nic nie daje. Olewka totalna. Może jak to tu ktoś od nich przeczyta to w końcu coś z tym zrobią.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt