wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-10-04| GIS, Edukacja, Imprezy

Zgłoś referat na konferencję GIS-ową dotyczącą obszarów chronionych

Jeszcze przez tydzień (do 11 października) można zgłaszać referat lub poster na Konferencję Naukową „Systemy informacji geograficznej w zarządzaniu obszarami chronionymi – od teorii do praktyki”, która odbędzie się w dniach 28-29 listopada w Fojutowie (Bory Tucholskie). Po tym okresie będzie można zgłosić uczestnictwo już tylko jako słuchacz.


Zgłoś referat na konferencję GIS-ową dotyczącą obszarów chronionych <br />
fot. JK
fot. JK

Konferencję organizuje Tucholski Park Krajobrazowy oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Głównym celem tego naukowego wydarzenia jest prezentacja i dyskusja nad możliwościami wykorzystania systemów informacji geograficznej w zastosowaniach związanych z obszarami chronionymi służących właściwemu zarządzaniu tymi obszarami i jego unikalnymi zasobami. Wśród potwierdzonych już uczestników są wiodący krajowi dostawcy technologii geoprzestrzennych.

Nadesłane na konferencję prace zostaną opublikowane w formie monografii naukowej, która będzie dostępna dla wszystkich uczestników konferencji już w trakcie jej trwania.

Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem dziekanów wydziałów UMK w Toruniu – Nauk o Ziemi oraz Biologii i Ochrony Środowiska. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.
Wszystkie niezbędne informacje zawarte są na stronie www.tuchpark.pl.

Mieczysław Kunz (Wydział Nauk o Ziemi UMK w Toruniu)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS