Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-09-05| GNSS, Imprezy

Ostatnia okazja na udział w konferencji nawigacyjnej

Jeszcze tylko do jutra (6 września) istnieje możliwość zapisu na odbywającą się w dniach 24-27 września w Krakowie konferencję naukową pt. „Satelitarne metody wyznaczania pozycji we współczesnej geodezji i nawigacji”.


Ostatnia okazja na udział w konferencji nawigacyjnej

Rejestracja uczestników oraz przesyłanie streszczeń odbywa się drogą elektroniczną poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej konferencji. Za pomocą tego samego formularza można również zgłaszać postery. Na stronie konferencji udostępniony został również szczegółowy plan zjazdu.

Osoby zainteresowane udziałem w sympozjum do 6 września powinny również uiścić opłatę konferencyjną w wysokości 750 zł (studenci – 450 zł). Kwota ta obejmuje: materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiady, uroczystą kolację, zwiedzanie podziemi rynku oraz spotkanie towarzyskie.

Organizatorami konferencji są: Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH, Sekcja Geodezji Satelitarnej Komitetu Badań Kosmicznych i Satelitarnych PAN.

Źródło: organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS