Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-08-07| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Firma

FC-336 - nowy kontroler w ofercie TPI

Firma TPI, wyłączny dystrybutor w Polsce rozwiązań marki Topcon, Sokkia i Faro, wprowadziła do sprzedaży nowy model rejestratora. Dzięki współpracy z firmą Getac powstało zaawansowane technologicznie urządzenie wyposażone w wydajny procesor 1 GHz oraz kamerę 5 Mpx.


FC-336 - nowy kontroler w ofercie TPI

Dzięki wbudowanemu modemowi GSM/GPRS Topcon FC-336 stanowi idealne wyposażenie do obsługi odbiorników GNSS. Spełnia normę pyło- i wodoszczelności IP67, a z jednym kompletem baterii (Li-Ion 5600 mAh) może pracować do 10 godzin w temperaturze od -30 do +60°C.

Rejestrator jest bezpośrednim następcą sprawdzonego modelu FC-236, w porównaniu z poprzednikiem zmieniony został układ klawiatury, co wpływa na wygodę korzystania z poszczególnych przycisków. Będzie to miało istotny wpływ przy obsłudze nowej wersji oprogramowania MAGNET, która zapowiadana jest na koniec sierpnia, a umożliwia między innymi szybkie kodowanie bezpośrednio z ekranu.

Źródło: TPI Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS