wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-07-10| GIS, Edukacja, Software

Poznaj w wakacje AutoCAD-a

Firma Robobat Polska, posiadająca w swojej ofercie oprogramowanie dla geodetów, planistów i urbanistów, zaprasza na cykl wakacyjnych webinariów poświęconych możliwościom produktów Autodesku dla CAD-u i GIS-u.


Poznaj w wakacje AutoCAD-a
Do wyboru są dwa tematy:

1) AutoCAD Map 3D 2014 – GIS sterowany CAD-em, CAD sterowany GIS-em
W jego trakcie zaprezentowane zostaną możliwości przyśpieszenia projektowania dzięki zestawieniu narzędzi do precyzyjnego kreślenia z zadaniami typowymi dla systemów informacji przestrzennej.
Prowadzący pokażą, jak aktualnie posiadane dane wzbogacić o dodatkowe atrybuty, połączyć w obiekty wektorowe z elementami opisowymi, zintegrować dane z różnych źródeł, by cel projektowy został osiągnięty wcześniej. Wyjaśnią także, jak w szybki i łatwy sposób zacząć wykorzystywać swoje rysunki CAD jako rozbudowane bazy, by dzięki analizom przestrzennym lepiej ocenić istniejące warunki i uzyskać nową informację. Zaproponują ponadto proces roboczy oparty na narzędziach dostępnych w programie AutoCAD Map 3D 2014.
Zapisy: 19 lipca godz. 14:00 lub 13 sierpnia 10:30

2) Autodesk InfraWorks 2014 – Nowy wymiar GIS-u
Tematem będą możliwości wykorzystania danych CAD oraz GIS do budowy trójwymiarowego modelu przestrzeni. Prowadzący pokażą, jak połączyć różnego typu dane CAD i GIS, zarówno 2D, jak i 3D, żeby stworzyć realistyczny model istniejącego obszaru. Uczestnicy zobaczą, że dane, które wykorzystują do codziennej pracy, mogą zostać użyte do trójwymiarowej wizualizacji, by łatwiej i lepiej zrozumieć kontekst otoczenia. Firma zademonstruje ponadto możliwości tworzenia i porównywania kilku alternatywnych projektów w jednym modelu oraz publikację koncepcji w sieci. W trakcie webinarium będzie się można również zapoznać z narzędziami do stylizowania istniejącej infrastruktury, szkicowania nowych obiektów, analiz przestrzennych i różnych metod prezentacji projektów.
Zapisy: 30 lipca godz. 14:00 lub 23 sierpnia 10:30

Źródło: Robobat Polska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS