wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-01-15| GIS, Firma, Software, Ludzie

Zespół firmy Autodesk powiększył się


Firma Autodesk poinformowała, że do jej zespołu dołączyły dwie osoby. Jarosław Jaromiński objął stanowisko menedżera ds. rozwiązań do zarządzania infrastrukturą (ISD Channel Manager), a Radosław Cieślak – menedżera ds. edukacji (Education Sales Executive Manager) na region Europy Środkowej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Obydwa stanowiska są nowymi w strukturze firmy.

Zakres odpowiedzialności Jarosława Jaromińskiego obejmuje współpracę z siecią partnerów na rynku GIS i inżynierii lądowej, wsparcie w zakresie promocji i sprzedaży rozwiązań Autodesk dla tego sektora. Jest on od wielu lat związany z branżą – wcześniej pracował m.in. w firmie Intergraph Europe Polska, gdzie odpowiadał za sieć sprzedaży, a także Bentley, w której przez pięć lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w polskim przedstawicielstwie. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej.
Radosław Cieślak będzie odpowiadał za współpracę z uczelniami, szkołami oraz instytucjami edukacyjnymi w zakresie wykorzystania rozwiązań Autodesk. Jest doktorem w dziedzinie budowy i eksploatacji maszyn Politechniki Wrocławskiej, absolwentem Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Ukończył również Studia MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jest związany z rynkiem oprogramowania CAD od 1998 roku. Pracował w firmach zajmujących się sprzedażą rozwiązań do projektowania dla przemysłu. Był m.in. dyrektorem technicznym w RAND Worldwide i dyrektorem kanału sprzedaży PTC w Man and Machine.

Źródło: Autodesk


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS