wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-01-12| Geodezja, Ludzie, Instytucje

UM w Tychach zatrudni inspektora w Wydziale Geodezji


W Tychach ogłoszono nabór na stanowisko podinspektor/inspektor w Wydziale Geodezji w Urzędzie Miasta Tychy.

Osoba, która będzie zatrudniona na tym stanowisku musi mieć wykształcenie geodezyjne lub informatyczne. Wymagania konieczne to:

znajomość Prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy znajomość standardów geodezyjnych, Kodeksu postępowania administracyjnego umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Access) umiejętność obsługi mapy numerycznej umiejętność poruszania się po przeglądarkach typu GIS-owego umiejętność odczytywania pliku SWDE

Do głównych obowiązków zatrudnionego będzie należało prowadzenie i bieżąca aktualizacja Systemu Informacji o Terenie oraz realizacja innych zadań z zakresu geodezji i kartografii, a także zakładanie nowych warstw informacyjnych systemu.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

życiorys i list motywacyjny kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw cywilnych i obywatelskich oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oświadczenie kandydata o nieprowadzeniu działalności gospodarczej kopie świadectw pracy kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje.

Dokumenty należy złożyć do 19 stycznia 2007 r. w siedzibie Urzędu Miasta (pokój nr 216, II piętro).

Przy naborze na wolne stanowisko urzędnicze przewiduje się zastosowanie techniki naboru polegającej na przeprowadzeniu testu z zakresu wyżej wymienionych ustaw oraz rozmowy kwalifikacyjnej i sprawdzeniu umiejętności praktycznej obsługi komputera.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (0 32) 776-32-16.

Źródło: Urząd Miasta Tychy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS