wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-06-06| GIS, Przetargi, Software

Akademia Morska w Szczecinie zamawia ArcGIS

Do 15 lipca można składać oferty w przetargu ogłoszonym przez Akademię Morską w Szczecinie na dostawę systemu ArcGIS, który będzie stanowił element laboratorium analizy ryzyka. Oprogramowanie ma służyć do przeprowadzania złożonych analiz inżynieryjnych metodą elementów skończonych (FEM – Finished Element Method).


Akademia Morska w Szczecinie zamawia ArcGIS

Oprócz dostawy oprogramowania zamówienie obejmuje dwudniowe wprowadzenie do uruchomienia i podstawowej jego obsługi dla sześciu osób. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się zrealizowaniem w ciągu ostatnich 3 lat co najmniej 3 dostaw oprogramowania o wartości co najmniej 300 tys. zł brutto każda.

Oferty można składać do 15 lipca br. Wymagane wadium: 10 tys. zł. Termin wykonania usługi: 31 sierpnia br.

Projekt pn. „Budowa Centrum Naukowo-Badawczego Analizy Ryzyka Eksploatacji Statków w Akademii Morskiej w Szczecinie”, w ramach którego realizowane jest zamówienie, współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz RPO Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-13.

Źródło: AM w Szczecinie, AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
farsa smieszne jest wybieranie ArcGis w momencie gdy wszyscy pracuja na AutoCad albo Bentley Microstation. niestety podejrzewam ze kryterium jest cena i tlumaczenie ze to podobne oprogramowania do europejskich standardow. tak wiec ksztalcmy dalej inzynierow podobnych do europejskich standardow.
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS